O nas

Oficjalnie…

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą specjalizującą się w organizowaniu przyjęć Baby Shower. Tradycje, które poznaliśmy zagranicą przekładamy na nasz Polski rynek i czarujemy te wyjątkowe brzuszkowe spotkania w iście amerykańskim stylu!

Po pewnym czasie nasze klientki ‘wymusiły’ na nas rozwój – po urodzeniu dzieci zgłaszały się, żeby organizować także inne przyjęcia: chrzciny, urodzinki, rocznice ślubu.. I takim oto sposobem staliśmy się agencją eventową, która z pełnym oddaniem, zaangażowaniem i kreatywnością zadba o cudowną oprawę każdego wyjątkowego przyjęcia!

Mniej oficjalnie…

Mam na imię Magda, jestem mamą prawie 2-letniej Asi, dzięki której to wszystko się zaczęło. Gdyby nie moja ciąża prawdopodobnie nie uszczęśliwiłabym tych kilkuset kobiet. Dopiero kiedy poczułam, podczas swojego przyjęcia, co to znaczy mieć prawdziwe wsparcie i cudowne wspomnienia, zrozumiałam, że ten czas TRZEBA celebrować, nie da się go cofnąć ani powtórzyć, a wspomnienia z ciąży pozostają na całe życie – warto zadbać, żeby były naprawdę wyjątkowe!

Od prawie roku robię to co kocham, czaruje te najważniejsze w życiu chwile i nadaję im niezapomniany charakter!