Baby shower

Baby shower

Ciąża to niepowtarzalny czas w życiu każdej kobiety. Pomagamy celebrować te piękne chwile, uwieńczając je cudownym przyjęciem.


To jedyna taka okazja, żeby poczuć się wyjątkowo, ale także uzupełnić wyprawkę, uwiecznić brzuszek na pięknych zdjęciach i spędzić wspaniały wieczór w babskim gronie z brzuszkiem w roli głównej! Każda Mama musi to przeżyć!

Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce specjalizującą się w tych wyjątkowych brzuszkowych spotkaniach. Z naszym doświadczeniem i pomysłami zapewnimy Wam niezapomniane wspomnienia na całe życie!


Kto zamawia przyjęcie?
MAMA, która chce przeżyć ten piękny wieczór w gronie koleżanek. KOLAŻANKA/SIOSTRA, która chce zrobić dla przyszłej Mamy najlepszą brzuszkową niespodziankę.

Gdzie odbywa się impreza?
- domu u przyszłej Mamy/koleżanki
- w jednym z naszych lokali na terenie Trójmiasta: współpracujemy z wyselekcjonowanymi kawiarniami i restauracjami, które zapewniają prywatność, pyszne przekąski i miłą atmosferę

Co zawiera pakiet?
Głównie zajmujemy się organizowaniem przyjęcia kompleksowo: rola Mamy /organizatora, kończy się na podaniu nam listy gości i wybraniu menu, cała reszta jest po naszej stronie, bo zależy nam, żeby wszyscy czuli się na przyjęciu jak goście i jedyne czym zaprzątali sobie głowę to w co się ubrać ;)

W pakiecie jest:

  • piękne dekoracje w kolorze przewodnim lub z wybranym motywem
  • pyszne przekąski dostosowane do kobiet w ciąży
  • piękny lokal/sala na wyłączność
  • prowadzenie przyjęcia: gry i zabawy, tworzenie przez gości pamiątki dla Mamy
  • 2 godzinna relacja fotograficzna i mini-sesja brzuszkowa
  • prezenty! Wyjątkowe produkty od naszych partnerów

Możemy też przygotować tylko wybrany element Twojego wymarzonego przyjęcia, na przykład same dekoracje albo tylko sesje zdjęciową. Zajrzyj do zakładki usługi, żeby dowiedzieć się więcej.

Ile to kosztuje?
Cena wyliczana jest indywidualnie w zależności od miejsca/liczby gości/wizji przyjęcia. Przygotowaliśmy kilka pakietów, napisz do nas, a na pewno wybierzemy coś dla Ciebie. Już za 79 zł/os możesz mieć najpiękniejsze ciążowe wspomnienia.
ZAPYTAJ O CENĘ